Kontakt

Na kontaktoni

Ju mund te na kontaktoni ne cdo kohe dhe nje perfaqsues i joni do ju vije ne ndihme
Ne rast se keni dicka urgjente ju mund te na telefononi.

Zyra

  • Addresa: Rruga Butrinti Nd.51, H.2, Sarande, Albania
  • Telefoni: +355 69 238 6412
  • Email: info@hotel-iliria.al
 
Verification Complete
Submitting...