HOTEL iLIRIA

Ndodhet në breg të detit, Hotel Iliria ofron një restorant një vend që shërben pjata tradicionale shqiptare, si dhe një kopsht dhe një bar. Ofron Wi-Fi falas. Qendra e Sarandës është 300 m larg.

Mirësevini!
"Eshtë shumë kënaqësi e madhe që ju mirëpresim në faqen zyrtare të Hotel Iliria në Sarandë, Shqipëri."

Hoteli Ynë

Vendndodhja

This is our guests’ favourite part of Sarandë, according to independent reviews. Located on the beachfront. The centre of Sarandë is 500 M away.

Në Brendësi

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe vijnë me një ballkon me pamje të pjesshme ose të plotë të detit. Çdo lloj njësie vjen me TV kabllor dhe një frigorifer, si dhe një banjo të pajisur me dush. Disa njësi përfshijnë një aneks kuzhine .

Lumturia konsiston në të jetuarit çdo ditë sikur të ishte dita e parë e muajit të mjaltit dhe dita e fundit e pushimeve tuaja.
Shprehje
Ambient relaksues dhe miqësor

Historia jonë

Hotel Iliria has been welcoming guests since 7 Feb 2004.

Vendi më i mirë për të filluar është gjithmonë nga Hotel Iliria. Ne synojmë t'i bëjmë pushimet tuaja të paharrueshme me rehati dhe relaksim me dhomat tona fantastike. Ne ju premtojmë një përvojë pushimesh mbreslënëse, me ushqim, pushime, argëtim dhe paqe me menutë tona të shijshme, stafin e gëzuar, ambientin e ngrënies në plazh etj.

Facilitetet

Përjashta

 •  Kopsht

Pije dhe Ushqime

 •  Bar
 • Restorant 
 • Mëngjesi në dhomë

Parkimi

 •  Parkim privatë falas është i mundur në vend
 • Parkim në rrugë
 • Parkim i sigurt

Shërbimet

 •  Mirëmbajtja e përditshme e dhomës 
 • Sallon i përbashkët/ Zonë për te parë TV
 • Shërbimi portier 
 • Këmbim Valutor 
 • Shërbimi i hekurosjes

Shërbime të tjera

 •  Pastrim kimik 
 • Lavanderi 
 • Recepsion 24-Orë
 • Shërbim në dhomë
 • Siguri 24 orëshe 

Facilitetet e përgjithshme

 •  Ajër i kondicionuar
 • Ngrohje
 • Ashensor
 • Dhoma Familjare
 • Dhoma ku nuk pihet duhan

Dhomat tona

Dhomë Luksoze dopio me pamje nga deti

Një shtrat i madh dopio ose dy shtretër teke.

 

 


Dhomë për tre persona me pamje nga deti

Një shtrat i madh dopio dhe një shtrat tek.

 

 


Suit luksoze me pamje nga deti

Një krevat dopio i madh dhe një divan.

 

Dhomë për katër persona

Dy shtretër teke dhe një shtrat i madh dopio.

 

 

 

Dhomë dopio me pamje nga deti

Një shtrat i madh dopio.

 

 

 

Dhomë dopio me ballkon

Një shtrat i madh dopio.

 

 

 


Dhomë për tre persona me ballkon

Një shtrat i madh dopio dhe një shtrat tek.

 

 


Dhomë dopio

Një shtrat i madh dopio ose dy shtretër teke.

 

 


Dhomë dopio me ballkon

Një shtrat i madh dopio ose dy shtretër teke.

 

 

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

10/10
"Hotel i bukur dhe një pamje fantastike nga dhoma jonë. Dushi ishte i ngrohtë dhe i bukur, dhe krevati ishte i madh dhe i rehatshëm. Dhoma ishte e madhe. Sidomos ajo që vlen të përmendet ishin pronarët e hotelit. Ata ishin absolutisht të mirë, të qeshur dhe të dobishme ".
Agnete
10/10
"BMëngjesi ishte i shkëlqyeshëm, tipik për qëndrimin tonë në Shqipëri. Pritësit / pronarët ishin më të mirët. Ata na ndihmuan të shmangim gabimet në itinerar, parkuan makinën për ne dhe ndihmuan në bartjen e bagazheve tona. Shumë njerëz të mirë dhe të thjeshtë!"
Suzy
9/10
Stafi ishte vërtet i dobishëm, njerëz të mirë, gjithmonë të qeshur, duke na rekomanduar vende për të vizituar, restorante. Dhomat ishin të pastra dhe peshqirët ndryshonin çdo ditë. Vendndodhja ishte e mirë dhe kishte hapësirë ​​të mjaftueshme për të parkuar makinat tona. Edhe nëse fillimisht do të kërkonim një dhomë me pamje nga deti, ne ishim në gjendje të kalonim në një dhomë tjetër. Vlera më e mirë e parave për ato që kemi marrë.."
Alina
10/10

Mëngjes perfekt, vend i përsosur. Stafi është jashtëzakonisht miqësor. Hoteli ka vendndodhje të shkëlqyeshme, pamje perfekte dhe dhoma të pastra. Ia rekomandoj kujtdo.


Bojan
sq